×

دستگاه جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی دی کیو شاپ : کمپانی پر طلایی در سنه ۱۳۸۸ با همکاری جمعی از کارآزمودگان علوم دامپروری تـوسط مـهندس یـاســر افــرابــندپی ساختن شد. مهندس افرابندپی مـدرک کاردانی از دانشگاه جهاد کشاورز تهران و کـارشـناسی خویش را در رشته پـرورش پرندگان از دانشـگاه مجتمع آموزش جهادکشاورزی فرمانروایی مـازندران اخذ نمودند.  گروه  با نیل به ترقی صنعت طیور  مملکت و کشورهای همسایه پا به این عرصه گذاشته و بخاطر علاقه و کارآزموده بودن در رشته پـرورش طیور محصولات تولیدی را با جدیدترین متد گیتی روانه بازار منظور می کند.

یکی از بهترین روش های جوجه آوری و بالاترین بازدهی و رسیدن به صرفه ی اقتصادی پسندیده استفاده از دستگاه جوجه کشی دی کیو شاپ می باشد . دستگاه جوجه آوری بایستی به نحوی ساخته شود که تمام دربایستن های تخم مرغ را لغایت لحظه ی به عمل آوری و تبدیل به جوجه شدن را کنترل و محافظت کند . تمام آنها دارای محفظه ای می باشند که در آن همگی شرایط همچون دما، تنظیم سطح رطوبت، سیستم تهویه پسندیده و سیستم حرارتی و برودتی قابل تنظیم و نیز چرخش تخم مرغ به چهره موعد بندی و حساب شده برای آن به طور کامل رعایت و اعمال شده باشد .

دستگاه جوجه کشی دی کیو شاپ

با توجه به گسترش تولید بلدرچین در ایران نیاز به استفاده از دستاوردهای روز علمی دنیا در زمینه پرورش ضروری بنظر می رسد. محصولات ما در زمینه تولید محصولات طیور در کنار دیگر رقبا در این صنعت مشغول به فعالیت می باشد. در این راستا گروه علمی پـرطلایی جهت کـارآفرینی و تامین نیازهای علمی و فنی تولید کنندگان و پل ارتباطی با مشتریان محترم برقرار می کند.

امروزه بنا بر شواهد و نظرات مشتریان، پــرطلایی ( دی کیو شاپ ) موفق ترین در تولید ماشین های جوجه کشی دی کیو شاپ پرندگان
در سایز های مختلف می باشد. درآوری بالا بخصوص پرورش درآوری غاز و قرقاول ، مصرف کم انرژی،
مقاومت دستگاه در برابر نوسانات، خدمات پس ازفروش گسترده و قوی در کشور و کشورهای
هم جوار، رعایت اصول طراحی صنعتی در تولید و از همه مهم تر کیفیت خروجی از دستگاه  می باشد.

ما با افتخار اعلام می نماییم با تکیه بر مشاوره و راهنمایی کارشناسان متخصص خود در زمینه تولیدات
طیور گام مثبتی برای کارآفرینی و تغذیه سالم اقشار مردم جامعه برداشته ایم.

محصولات دی کیو شاپ ائم از دستگاه جوجه کشی ، قفس بلدرچین و دستگاه پرکن اتوماتیک می باشد که دارای گارانتی طلایی شرکتی می باشد . دستگاه های تولیدی این شرکت به سه نوع کلی خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی تقسیم می شوند. در ادامه به بررسی قیمت انواع دستگاه های دی کیو شاپ پرداخته ایم.

دستگاه جوجه کشی اتوماتیک

برای تامین نیازهای هر واحد تولیدی و صنعتی ، خواه کوچک و یا بزرگ بزرگترین و اصلی ترین نیاز داشتن دستگاه جوجه کشی اتوماتیک می باشد . چرا که برای درامد زایی و ورود به چرخه ی تولید و دنیای بازار رقابتی این گونه محصولات نیاز است که از تخم ها به تولید جوجه برسیم . لذا داشتن دستگاه های جوجه آوری ان هم به صورت اتوماتیک بدون دخالت دست مهمترین خواسته ی واحد های اینچنینی است . چرا که جابجایی و چرخش تخم ها و یا تنظیم دما و رطوبت به صورت دستی و غیر اتوماتیک درصد تلفات و خطای بالا و گاها جبران ناپذیری را برای واحد ها به همراه دارد.
اما فصل مشترک تمامی این دستگاه ها نحوه ی کارکرد و روش کارکرد آنان است که در همگی یکسان است

جوجه کشی مصنوعی با دی کیو شاپ

همان رفتار نشستن مرغ کرچ بر روی تخم هایش که سبب وجود فرایند جوجه می شود را امروز با دستگاه جوجه کشی مصنوعی عمل اوری میکنند . در این روش عملیات جوجه آوری به صورت اتوماتیک و کنترل شده خواهد بود . در روش جوجه آوری مصنوعی چندین فاکتور بررسی و کنترل میشود تا نتیجه ی حاصله با بالاترین بازدهی برای کارگاه های های صنعتی باشد که از آن پارامتر ها می توان به کنترل تهویه، کنترل و تنظیم دما به صورت دیجیتالی و کنترل رطوبت با رطوبت سنج های نصب شده به صورت اتوماتیک کنترل و بررسی میشود .

نبود ویا عدم تنظیم دقیق هرکدام ازاین فاکتور میتواند سبب خسارت و تلفات در  تخم های مربوطه شود
و اپراتور دستگاه بایستی تمام کنترل های لازم را برای ایجاد شرایط ایده ال و رسیدن به نزدیک ترین
حالت برای تخم تا رسیدن آنها به جوجه محاسبه و ارزیابی دقیق نماید .

خرید دستگاه جوجه کشی دی کیو شاپ

مهمترین دغدغه برای کار افرینان واحد های صنعتی سفارش و خرید ماشین جوجه کشی می باشد .
در یک واحد جوجه کشی مهمترین بخش همان فرایند تبدیل تخم ها به جوجه می باشد .
برای این منظور دراین بخش شما رابا بزرگترین واحد صنعتی تولید و پخش دستگاه جوجه کشی دی کیو شاپ
آشنا پیشتر آشنا خواهیم کرد.

این مجموعه از سال 1388 با مشارکت و همت گروهی از افراد با سابقه در این زمینه تشکیل و راه اندازی شد و هم اکنون انواع دستگاه های جوجه آوری را از جمله خانگی، صنعتی، نیمه اتوماتیک و دستگاه اتوماتیک را با بالاترین کیفیت در اختیار صاحبان واحد های صنعتی قرار میدهد، که با توجه به نوع و تعداد تخم ها در هر دوره به انواع و اقسام گوناگونی تقسیم بندی و روانه بازار می شوند

 

دستگاه جوجه کشی دی کیو شاپ خانگی

دستگاه جوجه کشی خانگی

ماشین های جوجه کشی خانگی دی کیو شاپ با ظرفیت های ۱۰ عددی مرغ ، ۳۰ عددی مرغ، ۴۲ عددی، ۴۸ عددی مرغ ، ۸۴ عددی مرغ، ۹۶ عددی مرغ ، ۱۲۶عددی مرغ، ۲۱۰ عددی مرغ تولید می شود.

دستگاه نیمه صنعتی

دستگاه جوجه کشی نیمه صنعتی

فروش دستگاه های جوجه آوری نیمه صنعتی ( مزرعه ) با ظرفیت های ۴۲۰ عددی مرغ، ۵۸۸ عددی مرغ بصورت فول دیجیتال به بازار عرضه می شود.

برای جوجه کشی غاز که یک شغل پر سود می باشد . معمولا مشتریان دستگاه  ۵۸۸ عددی را انتخاب می نمایند.
بدلیل استقبال خوب مشتریان یکی از پرفروش ترین سایزها غاز می باشد.

ماشین جوجه کشی صنعتی

دستگاه جوجه کشی صنعتی

دستگاه های جوجه کشی دی کیو شاپ ۹۲۴ عددی و ۱۸۵۰ عددی جز ماشین های پرتابل و هوشمند و فول دیجیتال می باشد که بدلیل دارا بودن از سیستم کنترل PLC – PID که قابلیت کالیبراسیون دما و رطوبت را دارا می باشد . با این تکنولوژی خطای احتمالی دما و رطوبت را به کمترین حد ممکن می رساند و کاربر با کالیبراسیون به بالاترین جوجه درآوری ممکن دست پیدا می کند.

آموزش تخصصی جوجه آوری و پرورش توسط گروه فنی دی کیو شاپ

دی کیو شاپ برای علاقمندان به کسب وکار سودآوری مشاوره رایگان ارائه مینماید تا گامی مثبت دراین راه بردارد.
همچنین وبسایت و اپلیکیشن تخصصی دی کیو شاپ اطلاعات جامع و کامل تخصصی پرورش را
در اختیار کاربران محترم قرار داده است.

برای اطلاع از لیست قیمت انواع دستگاه جوجه کشی به وبسایت دی کیو شاپ www.dq1.ir مراجعه نمایید.

تلفن تماس دی کیو شاپ : ۰۱۱-۴۲۲۶۲۰۵۶ | ۰۱۱- ۴۲۲۵۸۷۶۸ | ۰۹۳۶۹۶۷۹۴۱

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error_outline برترین ها