×

سامانه تصمیم کرج + مشاوره رایگان + سایت تصمیم کرج

 سامانه تصمیم کرج ،سایت تصمیم کرج،معرفی وکیل طلاق


  • سامانه تصمیم جهت نوبت دهی اینترنتی درخواست طلاق توافقی، طلاق یکطرفه به درخواست زوج و یا زوجه توسط سازمان بهزیستی کشور راه اندازی شده است.
  • سایت تصمیم کرج به چه ادرسی می باشد
  • گرفتن طلاق توافقی بدون حضور زوجین و رفتن به جلسات مشاوره
  • طلاق توافقی فوری بدون شرکت در جلسات مشاوره و حضور در دادگاه
  • سایت تصمیم طلاق توافقی
  • انجام طلاق توافقی در 15روز  کاری
  • طلاق توافقی بدون رفتن به جلسات مشاوره و حضور زوجین توسط وکلای ما
  • طلاق توافقی  فقط با مبلغ 8 میلیون و پانصد هزار تومان  
  • طلاق توافقی فقط در مدت 15 روز توسط وکلای ما

 مشاوره رایگان برای  طلاق توافقی بدون رفتن به جلسه مشاوره. اینجا کلیک کنید


سایت تصمیم کرج

سامانه تصمیم طلاق کرج چیست؟

با افزایش دادخواست های طلاق و طلاق توافقی در کشور، همکاران ما در قوه قضایی به فکر الکترونیکی کردن و کمتر کردن مراجعات به وسیله فضای مجازی و الکترونیکی افتادن برای اطلاع از آدرس سامانه تصمیم کرج به لینک زیر کلیک کنید سامانه تصمیم طلاق توافقی به منظور ارجاع زن و شوهرها به مراکز مشاوره تا ایجاد شد در صورت امکان سازش در مراکز مشاوره به زندگی عادی بازگردند که تلاش دارد افرادی که تصمیم به طلاق دارند را در یک مکانیزم نظام مند از طلاق منصرف کند.

مطالب مرتبط : برای اطلاع از طلاق توافقی بدون رفتن به جلسات مشاوره در کمتر از 10 روز. کلیک کنید.

نوبت دهی طلاق کرج

مطالب مرتبط : پاسخ به 280 سوال رایج در سامانه تصمیم

سامانه تصمیم طلاق توافقی  چگونه احداث شد؟

در بند ۱۳ سیاست‌های ابلاغی خانواده از سوی مقام معظم رهبری به پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و عوامل تزلزل نهاد خانواده به ویژه موضوع طلاق و طلاق توافقی جبران آسیب‌های ناشی از آن با شناسایی مستمر عوامل طلاق و فروپاشی خانواده و فرهنگ‌سازی کراهت طلاق تاکید شده است.براساس آمار در سال ۹۴ در کشور ۱۶۳۷۶۵ طلاق ثبت شده است که این رقم در سال ۹۷ به ۱۸۲ هزار و ۸۷۸ مورد رسیده است.روند طلاق و طلاق توافقی در سال ۹۶ در کشور رو به افزایش بود به طوری که براساس اعلام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در ۶ ماهه سال ۹۶، ۳۵۱ هزار و ۳۸۳ ازدواج در کشور ثبت شده که ۳ درصد کاهش ازدواج داشته و ۸۷ هزار و ۳۸۹ مورد طلاق و طلاق توافقی ثبت شده که ۶ درصد افزایش نشان می‌دهد.درابتدای سال ۹۷ روند طلاق در کشور کندتر شد به طوری که در سه ماهه اول سال ۱۳۹۷ تعداد ۱۶۰ هزار و ۵۹۲ واقعه ازدواج با رشد ۲ درصدی نسبت به مدت مشابه سال ۱۳۹۶ در کشور ثبت شده است.

سامانه تصمیم طلاق توافقی چه کمک می کند؟

سامانه تصمیم طلاق توافقی جهت نوبت دهی اینترنتی درخواست طلاق و طلاق توافقی ، طلاق یکطرفه به درخواست زوج و یا زوجه توسط سازمان بهزیستی کشور راه اندازی شده است که لازم است تا افراد پس از اخذ نوبت، به مراکز مداخله بمنظور کاهش طلاق و طلاق توافقی مستقر در اورژانس اجتماعی، مراکز مشاوره تحت نظارت سازمان بهزیستی و کلینیک‌های مددکاری اجتماعی مراجعه نمایند و بصورت حضوری از خدمات روانشناختی و مددکاری اجتماعی برخوردار گردند که این امر منجر به تردد و ازدحام می‌شود.مدیر کل بهزیستی مازندران گفت: از آنجاییکه یکی از راه‌های انتقال ویروس کرونا، حضور در فضای بسته و با فاصله‌ی نزدیک از افراد دیگر است بهترین تصمیم عدم ثبت نام و پذیرش زوجین متقاضی طلاق تا مساعد شدن شرایط است که این اقدام در راستای تصمیات بهزیستی کشور است و در سامانه فوق نیز قید شده است.
سامانه تصمیم کرج

مراحل ثبت نام در سامانه تصمیم طلاق

متقاضیان محترم برای هر سه نوع  طلاق از طرف زن و طلاق از طرف مرد، برای ثبت درخواست طلاق ، ابتدا باید به سامانه ثبت درخواست طلاق مراجعه نمایند و به صورت اینترنتی ، نوبت گیری کنند و در تاریخ تعیین شده ، با در دست داشتن مدارک هویتی ، ( شناسنامه و کارت ملی ) ، به مرکز جامع مراقبت از خانواده مراجعه کنند . پس از آن ، مرکز جامع مراقبت از خانواده با ارزیابی اولیه ، پرونده طلاق را به یکی از واحدهای مشاوره یا مددکاری ارجاع می نماید .

مدت زمان انتظار  و طی جلسات مشاوره بین 3 تا 6 ماه است

در نهایت ، پس از 45 روز ، واحد مشاوره یا مددکاری اعلام نظر خواهد کرد . در صورتی که نتیجه مشاوره های افراد ، منجر به سازش میان زوجین شود ، پرونده بایگانی شده و در غیر این صورت ، پرونده به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی ارجاع شده تا سایر مراحل انجام شود . برای نوبت دهی در سامانه تصمیم  طلاق لازم است به ترتیب راهنمای زیر عمل کنید

با مراجعه به ادرس و لینک بالا  موارد ذیل قابل طرح است
شهروندان محترم که متقاضی طلاق توافقی ، یکطرفه به درخواست زوج ، یکطرفه به درخواست زوجه می باشند باید طبق فرآیند ذیل جهت تشکیل پرونده اقدام کنند .
1-  مراجعه متقاضیان طلاق به سایت zaman.behzisti.net
2- نوبت گیری اینترنتی متقاضی
3- مراجعه متقاضی به مرکز جامع مراقبت از خانواده طبق نوبت دریافتی
4- پذیرش و ارزیابی اولیه در مرکز جامع مراقبت از خانواده
5- ارجاع پرونده به مراکز مشاوره یا کلینیک های مددکاری توسط مرکز جامع مراقبت از خانواده
6- مراجعه متقاضی به مرکز مشاوره یا کلینیک مددکاری منتخب مرکز جامع مراقبت از خانواده
7- برگزاری جلسات مشاوره ، مددکاری و … در مرکز مشاوره یا کلینیک مددکاری
8- اعلام نظر مراکز مشاوره یا کلینیک های مددکاری پس از 45 روز
9- ارجاع فرم اعلام نظر به مرکز جامع مراقبت از خانواده توسط مرکز مشاوره یا کلینیک مددکاری
10- اگر جلسات مشاوره و مددکاری منجر به سازش شود ، پرونده توسط واحد ارجاع بایگانی می شود.
11- اگر نتیجه پرونده عدم سازش باشد ،پرونده به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی ارسال خواهد شد .
نکته قابل توجه اینکه کل فرآیند اینترنتی است و نوبت گیری ، ارجاع و پاسخ دهی مراکز مشاوره یا کلینیک های مددکاری اینترنتی خواهد بود.
برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.
One thought on “سامانه تصمیم کرج + مشاوره رایگان + سایت تصمیم کرج
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error_outline برترین ها