×

وکیل در عظیمیه کرج

5/5 - (89 امتیاز)
5/5 - (89 امتیاز)

وکیل در عظیمیه کرج +مشاوره رایگان+ وکیل در کرج خیابان طالقانی

وکیل در عظیمیه


 •  وکیل در کرج عظیمیه  + مشاوره رایگان
 • گروه وکلای امین برگرفته از بهترین وکلای خانم و آقاست
 • دارای سه شعبه دفتر وکالت در شهر تهران، کرج و هشتگرد
 • وکلای ما همگی جزء وکلای با تجربه و از اساتید دانشگاه می باشند
 • وکیل متخصص ملکی،چک برگشتی و..  
 • وکیل خوب در عظیمیه با تضمین کمترین حق الوکاله 
 • پرداخت حق الوکاله به صورت اقساطی
 • وکیل طلاق در عظیمیه و چهار راه طالقانی
 • تضمین انجام کار با بهترین شرایط و کمترین زمان
 • وکیل طلاق توافقی در عظیمیه بدون رفتن به جلسات مشاوره
 • برای اطلاع از شماره تماس با وکیل اینجا کلیک کنید.

وکیل در عظیمیه

وکیل در کرج عظیمیه  همه ما شاید در مقطعه ای با سوالهای حقوقی و یا مشکلات حقوقی روبرو شویم بهترین نحوه انتخاب وکیل در عظیمیه چیست؟

برای انتخاب وکیل در کرج عظیمیه به آدرس برج سایه واقع در خیابان طالقانی شمالی بعد از پل آزادگان  برج سایه طبق 10 مراجع نمایید.

 برای انتخاب وکیل در کرج خیابان طالقانی به آدرس چهار راه طالقانی بعد از هلال احمر برج الفبا مراجعه فرمائید.

ممکن است بسیاری از شما برای رسیدگی به برخی از امور حقوقی خود به وکیل نیاز پیدا کنید، اما اینکه به چه وکیلی می‌توانید اعتماد داشته و مسائل مهم حقوقی خود را به او بسپارید کار آسانی نبوده و نیازمند اطلاعات و یا تجربه می‌باشد. پیش از هر چیز بهتر است با مفهوم واژه «وکیل» آشنا شوید.در این موارد بهتر است با یک مشاوره حقوقی یا یک وکیل در کرج عظیمیه  مشاوره به صورت رایگان داشته باشیم.در این مقاله می خواهیم در خصوص انتخاب وکیل در عظیمیه کرج یا خیابان طالقانی و نحوه سپردن وکالت و مشاوره رایگان به سوالات شما پاسخ دهیم ؟ وکالت در عظیمیه به چه نحویی است؟

وکیل ارزان در کرج

معرفی وکیل در ابتدا باید بدانیم وکیل پایه یک دادگستری کیست؟ 

وکیل پایه یک دادگستری کسی است که پس از گذراندن دوره لیسانس و پس از کسب مدرک در زمینه حقوق یا فقه و مبانی حقوق اسلامی، در آزمون پذیرش کارآموزی کانون وکلای دادگستری که تنها یک بار در سال برگزار می‌شود و رقابتی سخت در آن وجود دارد را پشت سر گذاشته و موفقیت در آن را بدست آورد.

پس از قبولی در آزمون، فرد باید استعلاماتی نظیر گواهی عدم اعتیاد، عدم سوء پیشینه کیفری و … را از پزشکی قانونی و نهاد‌های امنیتی دریافت و ارائه نماید. پس از موفقیت در آزمون و ارائه استعلامات و گواهی‌های خواسته شده فرد به عنوان کارآموز وکالت شناخته می‌شود. برای اینکه فرد تبدیل به یک وکیل پایه یک دادگستری شود، باید به مدت دو سال نزد یک وکیل پایه یک دادگستری متخصص، که یه وکیل سرپرست معروف است، به عنوان کارآموز فعالیت کند و با شرکت در جلسات دادرسی در تمام زمینه‌های حقوقی تجربه و اطلاعات کسب نماید. علاوه بر این فرد کارآموز باید در جلسات آموزشی که توسط کانون وکلا یکبار در هفته برگزار می‌شوند نیز شرکت کند و همچنین در آزمون مهارت‌های کامپیوتری (icdl) نمره قبولی را کسب نماید.مرجع باشگاه خبرنگاران

وکیل در عظیمیه کرج

تفاوت وکیل پایه یک دادگستری و وکیل پایه دو ماده 187 در چیست؟

وکلای پایه ۲ یا ماده 187 فقط میتوانند در محاکم کیفری که حبس کمتراز ۱۰ سال و اقدامات تامینی منتج می‌شود را دارند.در محاکم حقوقی نیز چنانچه کمتر از ۵۰۰میلیون ریال باشد مانند چک های کمتر از این مبلغ و یا خواسته غیر مالی مگر در دعاوی مربوط به اختلافات در اصل نکاح، اصل طلاق، اثبات و نفی نسب باشد، می‌توانند از حقوق موکل خود دفاع کنند، اما وکیل پایه یک دادگستری حق شرکت در تمامی محاکم اعم از حقوقی و کیفری و.. را دارند. وکلایی که از کانون وکلای دادگستری پروانه اخذ می‌کنند بدواً به‌صورت ۲ سال کار آموزی دوره را طی می‌کنند و می‌توانند ذیر نظر وکیل سپرست نسبت به دفاع از حقوق موکل اقدام کنند و پس از طی ۲ سال و همچنین تأیید صلاحیت علمی و گزینش‌های مربوطه موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شوند؛ لذا شهروندانی که حق انتخاب وکیل را دارند بدواً باید اطلاع کامل از پایه وکیل داشته باشند و بر حسب موضوع که آیا کارآموز وکالت یا وکیل، پایه دوم یا اول باشد اقدام کنند. منبع سایت تابناک.

چگونه در شهر یا استان خود یک وکیل مجرب انتخاب کنیم؟

با تعاریف ذیل به نظر میرسد حالا میتوانیم با علم بیشتر به انتخاب وکیل بپردازیم.

بهترین را انتخاب یک وکیل خوب به وسیله معرفی دوستان که پیش از این از خدمات وکیل استفاده کرده اند می باشد در این صورت نیز شما باید موارد ذیل را برای انتخاب وکیل در عظیمیه در نظر بگیرد:

1- تخصص وکیل انتخاب شده چیست

2- تحصیلات وکیل انتخاب شده در چه زمینه ای است

3-تجربه وکیل چند سال در پروند های گذشته چگونه عملکردی داشته است

4- در خصوص دعوای خود ایا حتما باید وکیل اقا باشد یا خانم

5-در موارد خانواده بهتر از وکیل خانم و یا وکیل متخصص خانواده کمک بگیریم

6- پیش از بستن قرارداد حتما مستقیم با وکیل خود مشاوره رایگان بگیریم

7-از پرداخت کامل حق الوکاله پرهیز کنیم و بر اساس جلو رفتن پرونده پرداخت کنیم

برای انتخاب وکیل در عظیمیه به شخص امین و با تجربه شما میبایست به چه مواردی توجه کنید:

وکیل خانواده 

وکیلی که در اموری مانند طلاق، مهریه، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، نفقه، حضانت کودکان، انحصار وراثت و … می‌تواند راهنما باشد.

وکیل ملکی

یک وکیل پایه یک دادگستری که در زمینه‌هایی نظیر تنظیم سند رسمی، الزام به اخذ پایان کار، وقف، سرقفلی، قرارداد اجاره و … فعالیت می‌کند.

وکیل مهاجرت

وکیلی که در امور مهاجرت می‌تواند راهنمای شما بوده و شما را از قوانین جایی که قصد مهاجرت به آن را دارید آگاه می‌سازد.

وکیل مالیاتی

برای جلوگیری از محکوم شدن به جرائم سنگین مالیاتی، می‌توانید از یک وکیل پایه یک دادگستری در زمینه مالیات کمک بگیرید.

وکیل ثبت احوال

وکیل پایه یک دادگستری می‌تواند در زمینه‌های متفاوت مرتبط با ثبت احوال از جمله: تغییر نام و نام خانوادگی، حذف نام همسر از شناسنامه پس از طلاق، اخذ گواهی فوت و … شما را راهنمایی و کمک کند.

وکیل شرکت‌ها

برای انجام اموری مانند ثبت شرکت، ضمانت نامه‌های بانکی، تشکیل پرونده مالیاتی و … نیز می‌توانید به سراغ یک وکیل پایه یک دادگستری بروید.

وکیل چک و سفته

انجام اموری مانند رسیدگی به چک و سفته برگشتی نیز می‌تواند در حوزه فعالیت‌های یک وکیل پایه یک دادگستری باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error_outline برترین ها