×

وکیل مهاجرت

خدمات وکیل مهاجرت در کرج : افراد بسیاری هستند قصد دارند مهاجرتی قانونی داشته باشند و امورات حقوقی خود به یک وکیل آگاه که به قوانین کشورها و سفارت خانه ها آشنایی و اطاعات جامعی دارند بسپارند و اطلاعات مورد نیاز خود کسب کنند. چرا که اصولا انتخاب وکالت مهاجرتی در کرج امری حساس و تعیین کننده است که میتواند سرنوشت و آینده شما تاثیر بسیاری داشته باشد. ما در این مقاله سعی داریم که به سوالات شما متقاضی گرامی پیرامون چگونگی شناخت وکیل مناسب جهت مهاجرت قانونی پاسخ داده و شما با موسسات و وکلای معتبر بین المللی آشنا کنیم.

در اصل کسی اطلاق می شود وکالت شما را برای امر مهاجرت عهده می گیرد. در اصطلاح زبان انگلیسی این فرد Immigration Representative می گویند که ترجمه مستقیم آن نماینده است.

وکالت مهاجرت در کرج

. او در طول زندگی مردم بسیاری از انسان ها در کشور ما سوالات وکالت ای در مورد وکالت مهاجرتی مشغول می‌کند

مهاجرت در کشور ها متقاضی بسیار زیادی دارد

همچنین  انتخابات این ماجرا حساس و بسیار بسیار  مهم و می باشد می تواند در سرنوشت آینده هر فرد مشخصی تسری بسیار زیادی بگذارد.

بسیاری از مردم این تصور دارند که وکیل دادگستری می تواند در بسیاری از موارد نقشه کلاهبرداری داشته باشد و نه بتوانند آن دور بزن که این تفکر بسیار اشتباه بود زیرا او باید به این دقت کرد شخصی اسم وکیل دادگستری دارد که کارش  قانونی بوده و نمی تواند چنین عملی انجام دهد.

با این دقت داشته باشید که وقتی از کلمه وکیل دادگستری استفاده می کنی بر نمی کند آن وکیل املاک باشد یا تسخیری باشد یا وکالت مهاجرت باشند در هر صورت باید تمام امتحان های کانون وکلا دادگستری او داده باشد و پشت سر بگذارد تا آن یک وکیلدادگستری شناخته شده باشد

وکالت مهاجرت در البرز

وکالت مهاجرت در کرج : حال سراغ این وکالت در ایران می پردازیم ، با ما همراه باشید.

امروز راه های مختلفی برای مهاجرت در ایران وجود دارد در کشور مختلف برای مثال می توان وکالت مهاجرت به کانادا و به اروپا و دیگر کشورها اشاره داشت.

اون صدای کسی بتواند مشاور مهاجرتی در کشور کانادا شد و طی یک دوره ای مورد تایید سازمان آی سی سی آر سی باید آموزش ببیند .

که شرط ورود به این دوره آموزش حد داشتن حداقل مدرک کاردانی حداقل ۲ سال سابقه کار در یک دفتر مهاجرتی است طول این دوره ها در حال حاضر ۵۰۰ ساعت بوده که معادل حدود ۳۳ واحد درسی تنظیم شده است تمام این دوره ی درسی برای مهاجرت شهروندی به کانادا می باشد که نسبت به دیگر کشورها شرط خاصی داشته و بسیار سخت می باشد.

کار وکیل مهاجرت در ایران چیست

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد وکالت مهاجرت برای ما چه کاری انجام میدهد.

یا حتی کار وکیل مهاجرت در ایران چیست ؟

که می دانید و نقل مکان از کشوری به کشور دیگر او می تواند علت های مختلفی داشته باشد

عده ای از شرایط سیاسی کشور می گریزند و کشور دیگر پناه میبرند تا شرایط مطلوب خود را پیدا کنند برای شغل و تحصیل و مهاجرت کرده و برای کسب موفقیت و رشد خود این کار را انجام می دهد.

همین دلیل ها باعث مکه هر شخص می خواهد مهاجرت کند نیاز داشته باشد تا با مشاوری صحبت کند و کمک بگیرد.

وکالت مهاجرت در این مهاجرت شما می تواند کمک بسیار انجام دهد و می تواند شما را در تصمیم تان راهنمایی کند و کشور مورد نظر را برای زندگی تحصیل و پناهنده شدن و غیره راهنمایی کند و شما با شرایط هر کشور آشنا سازد.

خدمات قانونی وکیل مهاجرت

فرمول کامل برای امور مهاجرتی هرفرد

ترجمه پاسخ افراد به سوالات درج شده در فرم های مهاجرت

کمک شخص و افرادی در زمینه تهیه  اسناد و مدارک و تکمیل فرم مهاجرت نیاز دارند

ثبت فرم های مهاجرتی تکمیل شده برای امور مهاجران

ارجاع امور وکلایی در زمینه مهاجرت فعال است

خدمات ممنوع و غیر قانونی وکیل مهاجرت

توصیه هایی از قبیل دریافت اجازه برای کار یا اخذ ویزا

انتخاب فرم های مهاجرتی خاص برای متقاضیان

توصیه های مربوط راهکارهای قانونی در مهاجرت

نگهداری اسناد متقاضیان مهاجرت

دریافت هزینه بیش از حد

نفع جوی شخصی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error_outline برترین ها